REKONŠTRUKCIA KÚPEĽNE

Rekonštrukcia kúpeľne predstavuje asi najkomplikovanejšiu časť z rekonštrukcie bytu, pretože práve do kúpeľne je potrebné zakomponovať viacero profesií súčasne. Budú potrebné zásahy elektrikárov, vodárov, murárov, obkladačov a maliarov, ktorých nie je vždy jednoduché zosúladiť.

Ako sme už na našom webe uviedli, jadro (teda kúpeľňa) predstavuje srdce celého bytu, preto ide o najčastejšiu formu rekonštrukcie bytu. Na kúpeľni je možné posúdiť vek rekonštrukcie, teda hodnotu bytu. Práve kúpeľňa je dominantou celého bytu. V súčasnosti máme neobmedzené možnosti pri výbere zaujímavého obkladu, dlažby a sanity.

Pri rekonštrukcii kúpeľne je častokrát nevyhnutné efektívne rozvrhnutie miestnosti, pretože pre byty je typický menší rozmer kúpeľne. O to náročnejšie je naplánovať a zrealizovať samotnú rekonštrukciu, pretože každá chyba môže navýšiť celkovú cenu rekonštrukcie. Nechajte si zrekonštruovať kúpeľňu našou spoločnosťou. Spoločne vypracujeme podrobný plán rekonštrukcie podľa Vašich požiadaviek, objednáme potrebný materiál a následne všetko zrealizujeme.

Rekonštrukcia kúpeľne od home makers ?

Bratislava, Trnava, Senec, Piešťany, Pezinok, Modra

Máme k dispozícii kvalitných majstrov z viacerých odvetví, vďaka čomu zabezpečíme rekonštrukciu kúpeľne od A po Z v krátkom čase a najmä bez zbytočných výdavkov. Navyše, pomôžeme navrhnúť jedinečný dizajn, ktorý nikdy neomrzí. V rámci našich služieb zabezpečíme:

  • demolácia starého jadra alebo obkladu, likvidácia odpadu
  • vymurovanie nového jadra, priečky
  • výmena novej elektroinštalácie a vodoinštalácie, vrátane odpadu
  • poctivá inštalácia nového obkladu a dlažby, sanity, osadenie vane alebo sprchového kúta, wc
  • zníženie sadrokartónových stropov a inštalácia svietidiel, odsávačov pár
  • upratovacie služby spoločných priestorov počas rekonštrukcie

Pozývame Vás do nášho novootvoreného showroomu v Trnave, kde si môžete vybrať zo sortimentu obkladov, dlažieb, parkiet, vchodových a interiérových dverí, ako aj prezrieť katalóg našich rekonštrukcií pre Vašu inšpiráciu.

Kontaktujte nás

Na svoju prácu sme hrdí a nehanbíme sa za ňu, preto naším klientom ponúkame možnosť prezrieť si byt, kde práve bude prebiehať alebo bola dokončená rekonštrukcia bytu našou spoločnosťou.