INŠTALÁCIA PODLAHY A INTERIÉROVÝCH DVERÍ

„A ideme do finále“

Poslednou a najpríjemnejšou fázou rekonštrukcie bytu je inštalácia parkiet a interiérových dverí. Aj pri týchto prácach sa vyžaduje vysoká miera zručností a skúseností. Môžete si kúpiť akokoľvek drahú podlahu, ale ak nebude položená odborne a v súlade s pokynmi výrobcu, je len otázkou času, kedy postupne príde k jej zničeniu.

Základom dlhej životnosti podlahy je dokonale rovný podklad, ktorý vieme zabezpečiť zvyčajne pomocou samonivelizačnej hmoty, ktorej vyliatie musí prebiehať presne podľa pokynov výrobcu. Nie každá samonivelizačná hmota je vhodná, treba posúdiť druh podkladu, na ktorý sa bude liať, jeho vlhkosť a najmä hrúbku, v akej sa bude vylievať. Nemenej dôležitý je aj výber vhodného penetračného náteru. Následne, po dostatočnom vyschnutí vyrovnávacej hmoty môžeme začať pokladať vybranú podlahu.

Ak je podlaha položená, môžeme pristúpiť k osadeniu interiérových dverí s obložkovou zárubňou a kovaním a následnej montáži obvodových a prechodových líšt

Čo všetko zabezpečíme ?

  • penetrácia a vyrovnanie podkladu samonivelizačnou hmotou
  • položenie vybranej podlahy
  • osadenie interiérových dverí s obložkovou zárubňou a kovaním
  • montáž obvodových a prechodových líšt

Pre lepšiu inšpiráciu navštívte náš nový showroom v Trnave, kde si môžete vybrať z nášho sortimentu laminátovej podlahy a interiérových dverí s kovaním.

vyrovnanie podlahy pomocou samonivelizačnej hmoty
Kontaktujte nás