REKONŠTRUKCIE BYTOV NA KĽÚČ

Či si už vyberiete kompletnú rekonštrukciu bytu na kľúč alebo len rekonštrukciu bytového jadra, ste na správnom mieste. Vzhľadom na skutočnosť, že sa zaoberáme najmä rekonštrukciami bytov, poskytneme Vám veľké množstvo znalostí a cenných rád, ktoré Vám pomôžu vytvoriť bývanie presne podľa Vašich predstáv.

Rekonštrukcie bytov na kľúč sú našou doménou, vďaka čomu Vám vieme poskytnúť zaujímavé riešenia. S našim tímom Vám pomôžeme navrhnúť a zrealizovať jedinečnú a nadčasovú rekonštrukciu, ktorá zaujme každého aj o niekoľko rokov.

Rekonštrukčné práce  na kľúč – stručný priebeh:

CHCEM REKONŠTRUKCIU

Je samozrejmosťou, že Vám poskytneme cenné rady pri výbere jednotlivých materiálov (obklady, dlažby, sanita, parkety, vchodové dvere, interiérové dvere), či už sa rozhodnete pre tie, ktoré máme v ponuke priamo my a môžete si ich pozrieť v našom SHOWROOME alebo si ich vyberiete od iného dodávateľa. Poskytneme Vám potrebnú technickú špecifikáciu a pomoc pri objednaní, ako aj prípadnú dopravu jednotlivých materiálov až k Vám do bytu, čo Vám ušetrí veľa času a nervov.

Každý klient navyše môže využiť naše zľavy vo vybraných obchodoch, čím ušetrí ďalšie finančné prostriedky. Máme zľavy v nasledovných obchodov, v ktorých zakúpite všetko potrebné na Vašu rekonštrukciu – MH Centrum Trnava, STAVMAT Trnava, ParkeTTman Trnava, STEVEX Trnava a mnoho ďalších.

Rekonštruujeme byty a bytového jadrá v nasledovných mestách a ich okoliach: Bratislava, Pezinok, Modra, Senec, Trnava, Sereď, Galanta, Nitra, Hlohovec, Piešťany.

Ak máte záujem o nezáväznú cenovú ponuku, neváhajte vyplniť náš krátky formulár a my Vám vypracujeme ponuku na mieru:

Nezáväzná cenová ponuká