KUCHYNSKÁ LINKA A NÁBYTOK

Keď kompletné rekonštrukcie bytov od A po Z, tak určite nesmie chýbať aj vyhotovenie kuchynskej linky a ďalšieho nábytku na mieru. V dnešnej dobe sú stolári vyťažení a termíny dodania kuchyne sú veľmi dlhé. Zbytočne Vám vykonáme kompletnú rekonštrukciu bytu v krátkom čase, keď potom budete ďalšie týždne, resp. mesiace čakať na kuchyňu od svojho stolára.

Preto Vám ponúkame naše stolárske služby, ktoré zahŕňajú grafickú 3D vizualizáciu v profesionálnom program, výrobu a samozrejme aj montáž priamo našim stolárom, a to všetko v krátkom čase. V ponuke máme vždy aktuálne vzorkovníky viacerých svetoznámych výrobcov – Egger, Kronospan, Keindl.

Kuchynská linka na mieru ponúka nespočetné množstvo variácii (tvary, farby, vybavenie, dizajn) a vie byť tou správnou bodkou kompletnej rekonštrukcie bytu. Veľkou výhodou kuchynskej linky na mieru je možnosť maximálne sa prispôsobiť tvaru kuchyne a farebnému prevedeniu celého bytu. To len zriedkavo viete docieliť kuchynskou linkou predávanou v obchodných domoch, kde ste limitovaní nie len farbami, ale najmä ponúkanými rozmermi.

Ďalším benefitom je, že Vám vieme vyrobiť aj ďalší nábytok na mieru (vstavané skrine, roldory, kúpeľňové a umývadlové skrinky), čím viete prepojiť jednotlivé časti bytu tak, aby spolu vytvorili jeden dizajnový celok.

full-width-img

Keď kuchyňa na komplet, tak na komplet

V ponuke máme aj spotrebiče a kuchynské drezy od svetových značiek, ktoré si viete vybrať z našich katalógov. Tieto veci nie len objednáme a dodáme na byt, ale aj zapojíme, od čoho viacero stolárov dáva ruky preč.

Prečo kuchynská linka od nás ?

  • 3D grafický vizuál v profi programe zdarma
  • rekonštrukcia bytu pod jednou strechou
  • široký výber dekorov lamino dosiek a pracovných dosiek
  • okrem kuchyne vyrobíme aj ďalší nábytok
  • dodanie, montáž a zapojenie spotrebičov
  • nemusíte mať starosti s hľadaním stolára
  • vyhnete sa výhovorkám stolára, že niečo nie je pripravené podľa jeho predstáv
full-width-img
Kontaktujte nás