REKONŠTRUKCIA BYTOVÉHO JADRA

„Zvýšte trhovú hodnotu Vášho bytu“

Rekonštrukcia bytového jadra sa na prvý pohľad môže zdať jednoduchšia ako kompletná rekonštrukcia bytu, ale zdanie na prvý pohľad môže klamať. Zrekonštruovať bytové jadro je taktiež komplikovaná záležitosť, pretože ide o akési srdce celého bytu. Vyžaduje si poctivý prístup, odborné zručnosti a najmä skúsenosti.

Rekonštrukcia bytového jadra je jednou z najčastejších foriem rekonštrukcie bytu. Práve na kúpeľni, toalete a kuchyni je možné posúdiť vek rekonštrukcie, pretože práve na nich sa dajú badať znaky opotrebovania.

Treba si uvedomiť, že v pôvodnom bytovom jadre sa nachádza elektroinštalácia a vodoinštalácia, s ktorou bude potrebné sa odborne vysporiadať. Bude nevyhnutné si pred začatím prác ujasniť rozloženie kúpeľne, toalety a kuchyne kvôli rozvodom novej elektroinštalácie a vodoinštalácie. Vďaka skúsenostiam vieme predísť prípadným komplikáciám, ktoré sú spojené so zbytočnými výdavkami.

Rekonštrukcia bytového jadra predstavuje časovo náročný proces, pri ktorom je potrebné sa vysporiadať s celým radom komplikácii a problémov. Nielenže vykonáme samotnú rekonštrukciu bytového jadra so všetkými potrebnými prácami, ale postaráme sa o to, aby to bolo pre Vás príjemné.

full-width-img

Rekonštrukcia bytového jadra od home makers – čo zabezpečíme ?

  • navrhnutie vhodnej dispozície a dizajnu
  • demontáž a likvidácia starého jadra, vývoz stavebného odpadu
  • murovanie nového jadra
  • osadenie novej elektroinštalácie a vodoinštalácie
  • murárske a obkladačské práce, inštalácia sanity
  • znižovanie sadrokartónových stropov
  • upratovacie služby spoločných priestorov počas rekonštrukcie

Ponúkame poctivú rekonštrukciu bytového jadra od A po Z. Pomôžeme s návrhom dizajnu, ktorý  neomrzí, vyberieme vhodný materiál a spôsob rekonštrukcie a pretvoríme ho na skutočnosť v krátkom čase bez zbytočných starostí.

Pozývame Vás do nášho novootvoreného showroomu v Trnave, kde si môžete vybrať zo sortimentu obkladov, dlažieb, parkiet, vchodových a interiérových dverí, ako aj prezrieť katalóg našich rekonštrukcií pre Vašu inšpiráciu.

Kontaktujte nás