KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA BYTU

Bratislava, Trnava, Senec, Piešťany, Pezinok, Modra

„Vieme vyhovieť požiadavkám každého zákazníka“

Kompletná rekonštrukcia bytu (Bratislava, Trnava, Senec, Piešťany, Pezinok, Modra) znamená hĺbkové obnovenie, opravenie a upravenie bytu od A po Z tak, aby ste sa v danom byte po jej skončení cítili ako v novom byte. Je otázkou času, kedy aj Váš byt alebo interiér rodinného domu bude potrebovať zrekonštruovať, napr. z nasledovných dôvodov:

 • nevyhnutná výmena starých drevených okien za nové plastové, kedy sa zvýši komfort bývania, vyrieši problém s vlhnutím a zároveň zníži mesačné výdavky,
 • v dnešnej dobe už nedostatočná, resp. nevyhovujúca elektroinštalácia (poddimenzované okruhy, prehorená kabeláž), staré hliníkové vodiče nie sú schopné zabezpečiť prevádzku pre dnešné spotrebiče a zariadenia a pri ich preťažení prichádza k prehoreniu alebo vzniku požiaru,
 • opotrebované rozvody vody a odpadu, ktoré častokrát spôsobujú prasknutie trubiek a následné vytopenie, resp. presakovanie vody vo Vašom alebo susednom byte byte,
 • rokmi poškodené a zájdené steny s množstvo oderov a rýh.

To sú len základné dôvody, pri ktorých bude kompletná rekonštrukcia bytu najideálnejším riešením. Na opravu uvedených závad sú potrebné rozsiahlejšie rekonštrukčné práce, pri ktorých sa vynára otázka, či nebude výhodnejšie zrekonštruovať naraz celý byt. Tým sa nie len že zvýši komfort bývania, ale nehnuteľnosť ako taká výrazne zvýši svoju trhovú hodnotu.

Samozrejme, vykonať kompletnú rekonštrukciu alebo hĺbkové rekonštrukčné práce nemusíte realizovať len kvôli existencii závad na Vašom byte, ale aj pre vyšší komfort.

Rekonštrukčné práce od home makers ?

„Na jednom mieste“

Kompletná rekonštrukcia bytu predstavuje časovo náročný proces, pri ktorom je potrebné sa vysporiadať s celým radom komplikácii a problémov.

Vďaka dlhoročným skúsenostiam vykonáme rekonštrukciu so všetkými potrebnými prácami a postaráme sa o pohodový priebeh. Pomôžeme Vám predísť predísť škodám na majetku a zdĺhavému dohadovaniu sa s množstvom majstrov, ktorým vo výsledku zaplatíte viac.

Ponúkame  poctivú kompletnú rekonštrukciu bytu, bytového jadra a interiéru rodinného domu od A po Z. Pomôžeme s návrhom dizajnu, ktorý neomrzí, vyberieme vhodný materiál a spôsob rekonštrukcie a pretvoríme ho na skutočnosť v krátkom čase bez zbytočných starostí.

Na čo všetko sme majstri ?

 • vypratanie bytu, likvidácia starého nábytku, zariadenia a parkiet, vývoz stavebnej sute
 • zmena dispozície bytu – búranie umakartového jadra, vyrezávania starých zárubní, výrez otvorov, murovanie nových priečok
 • výmena elektroinštalácie a vodoinštalácie, výmena vykurovacích telies
 • výmena vchodových dverí a okien
 • murárske a obkladačské práce, inštalácia sanity
 • znižovanie sadrokartónových stropov
 • maliarske a natieračské práce vrátane stierok
 • pokladanie nových podláh a osadenie interiérových dverí
 • výroba a montáž kuchynskej linky
 • navrhnutie dizajnu
 • upratovacie služby spoločných priestorov počas rekonštrukcie
 • výroba a montáž kuchynskej linky a ďalšieho nábytku na mieru (+ grafický vizuál kuchyne)

Pozývame Vás do nášho novootvoreného showroomu v Trnave, kde si môžete vybrať zo sortimentu obkladov, dlažieb, parkiet, vchodových a interiérových dverí, ako aj prezrieť katalóg našich rekonštrukcií pre Vašu inšpiráciu.

Naše služby poskytujeme vo viacerých mestách a ich okolí, ako napr. Bratislava, Piešťany, Trnava, Senec, Pezinok, Nitra, no po vzájomnej dohode ich vieme zabezpečiť aj v ďalších mestách.

Kontaktujte nás

Našim klientom ponúkame možnosť si na vlastné oči pozrieť dokončenú rekonštrukciu bytu vykonanú našou spoločnosťou, kde môžu posúdiť kvalitu prác.

Samozrejme, sú prípady, kedy nie je potrebné vykonať kompletnú rekonštrukciu bytu, ale môžete potrebovať len rekonštrukciu bytového jadra. Aj s tým Vám vieme pomôcť.

Rekonštrukcia bytového jadra

Ak máte záujem o orientačnú cenovú ponuku, vyplňte náš kontaktný formulár.

Nezáväzná cenová ponuká